Priminkime sau ir vaikams tikrąją svarbiausių švenčių kilmę ir prasmę

Lietuvos Biblijos draugija, įkurta ir veikianti bendradarbiaujant visoms tradicinėms krikščionių bendruomenėms, kviečia pradines mokyklas prisidėti prie iniciatyvos, kuria siekiame priminti tikrąją svarbiausių švenčių kilmę, akcentuoti jų prasmę tiek jauno, tiek ir vyresnio žmogaus gyvenimui.

O šį kartą – kiekvienam pradinės mokyklos parengiamosios ir pirmosios klasės moksleiviui norėtume padovanoti knygelę Piemenėlių naktis – apie tai, kaip radosi Kalėdų šventė. O Įteikti knygas siūlytume modernių technologijų pagalba: mokiniams atsivertus pirmąjį puslapį mokytojas gali per klasės kompiuterį arba savo išmanųjį telefoną paleisti istorijos įgarsinimą (nuoroda čia). Ir taip – vieną puslapį po kito. Aktorės Joanos Čižauskaitės įskaitytas pasakojimas taps puikiu pavyzdžiu besimokantiems taisyklingai skaityti vaikams. Knyga kietais viršeliais, 22×26 cm dydžio.

Planuojame kiekvienai iš mokyklų pagal poreikius išsiųsti 20-100 knygelių. Knygas užsakyti labai paprasta: el paštu LBD@biblijosdraugija.lt praneškite pageidaujamą knygelių kiekį ir mokyklos kontaktinius duomenis:

Kiek pageidaujate knygelių: …

Mokyklos pavadinimas: …

Mob. tel. asmens, kuris priims knygeles (pvz. budėtojo): …

Jūsų pareigos, vardas pavardė: …

Knygas nemokamai jums pristatys viena iš kurjerių tarnybų. Knygų kiekis ribotas, bet labai viliamės, kad užteks visiems; jei pasirodytų kad vėliau užsisakiusiems jų nebeužtenka – iš karto pranešime.