Keliaujančios edukacinės šventės „Biblijos nuotykis“ metu vaikai įvairių meno sričių ir puikiai apgalvotų vaizdinių bei artistinių priemonių pagalba pasiners į Šventojo Rašto pasaulį, patys taps aprašomų įvykių veikėjais, atras ir ilgam įsimins aiškią pasakojimo liniją, formuojančią orią, darnią ir drąsią asmenybę.

Šventės vedėjų komanda, pasitelkdama įvaldytus sceninio judesio, improvizacinės režisūros, iliuzijų meno, dainavimo ir kitų menų įgūdžius per daugiau nei 4 val. trunkančią dinamišką programą perteikia visą Senojo arba Naujojo Testamento istoriją. Viena iš naudojamų priemonių – „Knygų knyga“. Tai didelis Biblijos maketas su viduje esančiomis kiekvieną iš 73 Biblijos knygų iliustruojančiomis knygelėmis-talpyklomis, kuriose vaikai randa tos knygos esmę atspindintį daiktą. Kitos vizualinės priemonės patalpos erdvę paverčia biblinių vietų žemėlapiu ir kartu su įsimenamų pasakojimą jungiančių raktinių žodžių bei judesių sinteze, specialiai pritaikytais interaktyviais žaidimais (pvz. „Bingo“), vaikų panaudojamais regos, klausos, uoslės, skonio bei lytėjimo pojūčiais padeda be pastangų įsiminti bei apmąstyti neįtikėtinai didelį istorinės bei geografinės informacijos kiekį. Iš šventės vaikai grįžta ir su nedideliu žaidimu-galvosūkiu, kurio dėka jie gali vėl ir vėl prisiminti tai, ką patyrė ir sužinojo šventės metu.

Svarbu paminėti, kad šventės turinys ir programa sukurti, o vedėjai apmokomi taip, kad atsižvelgiant į šiuolaikinę religijų įvairovę, būtų priimtini ir nereligingose ar kitas tikybas praktikuojančiose (pvz. musulmonų) šeimose augantiems vaikams, todėl programos metu nepropaguojama jokia religinė doktrina ar liturgija. Šventė tinka būti surengta ir kamerinėje aplinkoje 20-30 vaikų, ir didesnei, 50-100 vaikų grupei, todėl gali vykti vaikų dienos centre, stovykloje, vaikų globos namuose, sanatorijoje ar mokyklos klasėje. Šventės elementai kurti pasitelkiant profesionalių dailininko, kompozitoriaus, iliuzionisto ir kitų menininkų paslaugas, programa labai įdomi vaikams nuo 9 metų iki paauglystės; optimaliausias vaikų amžius – 10-12 metų.

Šventės kokybė ir aukšta meninė vertė užtikrinama kruopščiu šventės vedėjų parengimu, profesionaliai pagamintomis vaizdinėmis priemonėmis (kai kurias jų leidžiama naudoti išimtinai tik šios programos ribose), nuolatiniu šventės vedėjų įgūdžių gludinimu.