Ačiū už skirtus 1,2 %

Nuoširdžiai dėkojame už jūsų skirtus 1,2% nuo GPM, kviečiame tai tęsti ir KASMET.

Jūsų patogumui – nuoroda į VMI elektroninio deklaravimo sistemą 
Lietuvos Biblijos draugijos kodas : 290730360

ČIA – TIK DALELĖ IŠ TO, KAM PASITARNAUJA JŪSŲ parama:
Дитяча Біблія

Netylant pabūklams – netyla ir mūsų maldos už Ukrainos žmones. Ukrainos Biblijos draugijos parengta Дитяча Біблія (Biblija Vaikams) jau perduota Caritui, Maltiečiams ir savanoriams bendruomenėse, kad Dievo Žodis palaikytų ir stiprintų kiekvieną šios didvyriškos tautos sūnų ir dukterį. Šiuo metu Danijoje spaudai rengiamos dar dvi ukrainietiškos knygelės 4-7 ir 7-9 metų vaikams.

Evangelija Gestų kalba KURTIESIEMS LIETUVOJE

Net ir mokėdami anglų, rusų ar kitas užsienio kalbas geriausiai Dievo Žodį suprantame savo gimtąja kalba. Ir Lietuvoje yra daug vaikų, kurie su tėčiu ir mama bendrauja ne balsu, o ženklais. Daugelis kurčiųjų raštą supranta silpniau nei girdintieji, nes žinią yra įpratę suvokti per gestą, mimiką, kūno padėtį, kryptį… Šiuo metu jau išverstos ir paskelbtos Mato, Morkaus ir Luko Evangelijos, rengiami Apaštalų darbai.

Biblija mobiliojoje programėlėje

Kviečiame skaityti Bibliją nemokamai mobiliojoje programėlėje. Jei pakanka tik A. Rubšio ir Č. Kavaliausko vertimo – nebūtina net registracija. Prireikus kitų vertimų – registruotis galite drąsiai, nes už jūsų duomenis esame atskaitingi ne tik Dievui, bet ir Valstybinei Duomenų Apsaugos Inspekcijai 🙂
Jei skaitote šį tekstą telefone – jau dabar galite spausti vieną šių nuorodų: programėlė iPhone arba programėlė Android.

Ir dar kartą – nuoroda į VMI elektroninio deklaravimo sistemą 
Lietuvos Biblijos draugijos kodas: 290730360

Jei reikia pagalbos – laukiame skambučio 852652656 🙂

Arba pažiūrėkite ši video iš VMI svetainės:

 

Ačiū!